Šoubiz

Hviezdy v smútku. Zbytočná smrť milovaného domáceho miláčika

Untitled-2.jpg

Dwayne Johnson aj Eva Cifrová sa museli rozlúčiť so svojimi zvieratkami.

Možno si niekto povie, že je to len zviera, ale to zviera dokáže človeku prirásť k srdcu rovnako ako iná ľudská bytosť a stať sa plnohodnotným členom rodiny. Zviera totiž od človeka neodchádza, ostáva, verí mu, dáva lásku a očami dokáže povedať všetko. Slávny Dwayne Johnson známy ako The Rock prišiel o šteniatko. Bola to úplne zbytočná smrť.

Zdroj: Johnson, facebook.com/Dwayne The Rock

Čo sa stalo napísal na sociálnu sieť s tým, že varuje ostatných: „V noci som musel ukončiť utrpenie Brutusa a poslať jeho mladú dušu do neba. Všetky psy a šteňatá vonku niečo jedia, Brutus pri hre s bratom Hoobsom zjedol huby. Tie však boli toxické. V priebehu niekoľkých hodín mu zničili pečeň a napadli imunitný systém tak, že sa už nedali nič robiť," napísal The Rock.

Preto varuje všetkých, aby dávali pozor na to, čo ich zvieratká vonku jedia. Lebo keby ho ustrážil, toto sa vôbec nemuselo stať a jeho šteňa by ešte žilo.

Zdroj: facebook.com/Eva Cifrová - official

O svoju štvornohú lásku prišla aj modelka Eva Cifrová. „Môj prekrásny anjelik už si v nebíčku a nič ťa nebolí. Teraz mňa bolí srdce, v ktorom zostaneš navždy a navždy ťa budem ľúbiť," zneli jej slová na sociálnej sieti. Strunke praskol nádor na mechúre, mala veľké bolesti. U Evy však mala sučka krásny a dokonalý domov plný lásky.

BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.