Šoubiz

Justin Bieber sa "lieči" zo zatknutia. Oddychuje na pláži v Paname

0125-chantel-justin-bieber-panama-twitter-3.jpg

Spoločnosť mu zrejme robila modelka Chantel Jeffries, ktorá s ním bola počas zatknutia na Floride.

Kanadský spevák Justin Bieber, ktorého len vo štvrtok ráno zatkli v Miami Beach na Floride za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a taktiež za nelegálne preteky v obytnej zóne, sa objavil v panamskej turistickej destinácii Punta Chame.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Devätnásťročnú hviezdu totiž hneď po vznesení obvinení a zaplatení kaucie 2 500 amerických dolárov prepustili. Podľa magazínu People zrejme robila Bieberovi v Paname spoločnosť modelka Chantel Jeffries, ktorá s ním bola aj počas spomínaného zatknutia.

Zdroj: Twiter

Justin Bieber je rodákom z kanadského Londonu. Debutoval v roku 2009 EP nahrávkou My World, po ktorej nasledovali albumy My World 2.0 (2010), Under The Mistletoe (2011), Believe (2012) a kompilácia Journals (2013).

Spevák, ktorého najväčším hitom je zrejme skladba Baby, stihol počas svojej kariéry získať okrem iného jednu Brit Award, štyri Juno Awards, sedem American Music Awards a dve nominácie na Grammy. Koncom minulého roka mal v amerických kinách premiéru aj jeho nový koncertný film Believe 3D.

Zdroj: Twiter

https://www.youtube.com/watch?v=kELYUZILUoY


PANAMA/SITA

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti