Šoubiz

Rihanna v nočnej košeli ako od babky, ale aj tak poriadne dráždila

riri3.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Pretože aj košeľa od babičky môže presvitať...

Speváčka Rihanna sa už niekoľko dní zdržiava v Paríži, kam pricestovala na Týždeň módy. Keď ale nesedí na prehliadkach, užíva si krásy mesta alebo miestnu klubovú scénu. Hoci ju spozná každý aj na ulici v bežnom outfite, najviac aj tak žiari na červenom koberci. Počas prehliadky Chanel bola konečne za dámu a vyzerala prekrásne.

Zdroj: Profimedia.sk

Ako dievčatko zase pôsobila o pár dní na párty Vogue v jednoduchých bielych dlhých šatách. Pravdou ale je, že RiRi v nich vyzerala tak, akoby ukradla nočnú košeľu z babičkinej postele. Napriek tomu opäť poriadne dráždila.

Zdroj: Profimedia.sk

Šaty boli totiž z jemnej látky, a tak bolo vidieť, že má pod nimi klasické biele nohavičky. Ako to však u krásky z Barbadosu býva, podprsenku nechala doma. V jej prípade však vytŕčajúce bradavky spod transparentnej látky vôbec nešokujú.


Na čom si novinári viac zgustli bol fakt, že speváčka sa zabávala v klube l´Arc Nightclub, kde sa nevedela odrhnúť od rapera Travisa Scotta. Pár tvoria len pár týždňov.

Ak by im to vyšlo, bol by to prvý dlhší vzťah od rozchodu so spevákom Chrisom Brownom. Dvojicu rozdelil škandál, kedy Chris zmlátil mladučkú speváčku na verejnosti v aute. Napriek tomu ho dlhé roky chránila a ak sa dnes stretnú niekde na ulici, tak sa pokojne porozprávajú.

Zdroj: vanityfair.com

"Verila som, že ho zmením," povedala Rihanna v najnovšom vydaní magazínu Vanity Fair, pre ktorý zapózovala na Kube. Nechýba ani snímka nahej speváčky na posteli.

Zdroj: vanityfair.com

PARÍŽ/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti