Šoubiz

Starček si vzal mladučkú modelku. Stála ho takmer 1,5 milióna eur

gabi.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Dvojica pol roka po svadbe žije oddelene a starček sa nechal už dva dni od rozchodu počuť, koľko ho Gabi za ten krátky čas stála.

Sedemdesiatdvaročný bohatý podnikateľ Geoffrey Edelsten si vzal za ženu mladú modelku Gabi Grecko. Modelku.... tá sa z nej stala až po tom, ako si s ním začala a ani dnes nepatrí medzi známe tváre, ktoré by radi obsadzovali do kampaní alebo prehliadok. Skôr sa prezentuje vulgárnym oblečením alebo nahotou. Píše DailyMail.

Dvojica pol roka po svadbe žije oddelene a starček sa nechal už dva dni od rozchodu počuť, koľko ho Gabi za ten krátky čas stála. Presne 1,5 milióna dolárov. Dievčina si nechala zväčšiť poprsie, upraviť bradavky, operovať odstávajúce uši a jej šatník praská od množstva drahých šiat v hodnote 10-tisíc dolárov či topánok od Christiana Louboutina.

Zdroj: Profimedia.sk

"Ani jedna časť na jej tele nie je nedotknutá. Tá žena ma stála celý majetok. Bol som to ja, kto platil po nej účty, ktoré narobila v luxusných butikoch," hovorí Edelsten. Modelka si s obľubou necháva vstrekovať do pier kolagén, ale lekári ju už varovali, že by mala prestať. "Bola krásna taká, aká bola. Nikdy som ju do ničoho nenútil," povedal podnikateľ.

Nakoniec ale priznáva, že je jeho chyba, že jej všetko platil. "Len som chcel, aby bola šťastná," dodal Geoffrey.

Gabi sa ale bráni, že nič z toho nie je pravda a nemá nič upravené. "Je zúfalý, že ma stratil. Je to smutný človek. Cítim sa zle, že stratil poslednú osobu, ktorá by sa oňho starala, ale ja to už nebudem. Má už len svoju staručkú matku a priateľov si kúpiť nemôžete," tvrdí zase modelka.

Dôvodom rozchodu dvojice však nie sú peniaze, ale to, že ho Gabi obvinila z nevery. Vraj má Geoffrey už dva roky pomer so svojou sekretárkou. Keď mu povedala, že sa chce rozviesť, súhlasil.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.