Šoubiz

Taylor, vymeň vizážistku! Toto krásnej speváčke nevyšlo

Taylor Swift
Zdroj: Profimedia.sk

Aj na vždy dokonalej Taylor Swift sa našla chybička.

Inokedy dokonalá speváčka mala asi naponáhlo. No, aj majster tesár sa utne. Krásnej Taylor Swift sa nestáva, že by sa na jej tvári objavili chybičky krásy. Najúspešnejšia hudobníčka súčasnosti mala totiž špeciálny biely púder, ktorý má zakryť každú nedokonalosť. Odhalia ho len blesky fotoaparátov a potom hviezdy vyzerajú skutočne smiešne.

Taylor je mladé dievča, ktoré má peknú pleť a takéto vylepšenia rozhodne nepotrebuje. To by si mala uvedomiť aj jej vizážistka a mohla sa púdru vyhnúť.

Zdroj: Profimedia.sk

Kto by jej to ale zazlieval? Taylor je jedna z najvyťaženejších speváčok. Zbiera ceny, robí piesne a ešte sa chce venovať frajerovi Calvinovi Harrisovi. Nedávno v rozhovore pre NME magazín priznala, že je z tej slávy a toho, že je večne v centre pozornosti dosť v strese. Preto často telefonuje s mamou.

Zdroj: Profimedia.sk

Na to, že Taylor začala svoju kariéru dosť mladá ako country speváčka a potom rýchlo vyletela hore, ostala normálna, bez zbytočných škandálov, vyzliekania sa a hlúpostí. Taká Miley Cyrus by si z nej mala brať príklad.

NEW YORK/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.