Šoubiz

Nová slovenská hviezda? S týmto klipom a hlasom zaujme aj v zahraničí

B-Joey

B-Joey, vlastným menom Jozef Bubnár, je hudobný autor a umelec, ktorý o sebe pomaly dáva vedieť.

Skladba Basic je v poradí jeho siedmym singlom, no množstvo z jeho predchádzajúcich skladieb získalo rôzne svetové ocenenia v súťažiach autorov v USA či Veľkej Británii. Mená ako Lenny Kravitz, Alicia Keys alebo najznámejší hudobní producenti v Británii Mark Cawley, Stuart Epps označili mnohé z jeho skladieb za patriace medzi to najlepšie zo súčasnej svetovej pop produkcie.

A je to Slovák. O hudobné video k novej skladbe „Basic" sa postaral jeho dlhoročný parťák Laco Rychtárik zo štúdia WOONT. Zahrali si v ňom aj Miss Východ 2015 Štefánia Vovolková či umelecký sochár Erik Eštok, ktorí hrajú zamilovaný pár v krásnom prostredí prírodného jazera v obci Skrabské na východe Slovenska.


Ako hudobný producent sa pod tento singel znovu podpísal Randy Gnepa, ktorý s Jozefom spolupracuje od začiatku jeho sólového autorského projektu. Po prvýkrát si vo videoklipe zahrali aj B-Joeyho malé dcérky štvorročná Klaudia a trojročná Andrea.

Tie sa na jeho konci objavia a uzatvoria hlavný odkaz celého počinu: „Nepotrebuješ veľa na to, aby si bol v živote šťastný. To základné (Basic) ti úplne stačí. Láska, sloboda, skutoční priatelia, dobré srdce, rodina".

https://www.youtube.com/watch?v=1GjpMp9or7c


BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.