Šoubiz

Po "ocikaných" nohaviciach opäť ako dáma. Krásna Victoria Beckham v magazíne

Victoria Beckham
Zdroj: vogue.de

Štyridsaťjedenročná módna ikona pózuje ako profesionálna modelka.

Nie každej celebrite sa podarí dostať sa na obálku magazínu Vogue. Nielen toho francúzskeho, ale všetkých jeho edícií v jednotlivých krajinách. Victoria Beckham ale takýto problém nemá. Vybrali si ju už do britskej, americkej, francúzskej či japonskej verzie a druhýkrát zapózovala aj pre nemecký magazín.

Zdroj: vogue.de

Britská hviezda tak zdobí titulku novembrového čísla. Štyridsaťjedenročná módna ikona pózuje ako profesionálna modelka. To jej vždy išlo. Veď nie nadarmo mala počas účinkovania v dievčenskej skupine Spice Girls prezývku Posh Spice. Už vtedy bola za tú elegantnú.

Fotilo sa v Londýne pod taktovkou írskeho fotografa Boo Georgea. Victoria v rozhovore hovorí najmä o svojej vášni pre módu, ktorú aj ukazuje na 13-tich stranách plných snímok vo Vogue. Beckham sa podarilo prepracovať medzi najlepších britských návrhárov.

Zdroj: vogue.de

"Začala som robiť to, v čom som vždy dúfala. Móda je odjakživa mojou vášňou," hovorí. A čo ju pri práci motivuje a inšpiruje? "Jednoducho chcem vytvoriť dokonalé šaty. Niečo, čo sa bude jednoducho nosiť. Moje oblečenie na seba navlečiete, zapnete zips a je to. Zákazníčkam sa páči, že je skutočné, organické a pravdivé," dodáva Victoria.

Zdroj: vogue.de

Tá sa musela pred časom vyrovnať s množstvom článkov o jej menšom trapase počas oslavy prvých narodenín jej londýnskeho butiku. Bývalá speváčka si vypila trochu viac a keď odchádzala so synom Brooklynom a manželom Davidom, tak sa len potácala. Najhorší bol ale obrovský mokrý fľak, ktorý mala medzi nohami.

Kým všetky médiá písali o tom, ako sa návrhárka pocikala, jej hovorca dal oficiálne vyjadrenie, že ju niekto náhodou oblial šampanským.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.