Šoubiz

Vin Diesel sa bráni novou fotkou. Aký pupok? Toto sú svaly!

vin2.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Namiesto pivného pupka má za pár dní poriadny sixpack.

Každý si môže dovoliť na chvíľu vypnúť a poľaviť. Aj taká hviezda akčných filmov ako Vin Diesel. Toho preslávila najmä úloha vo filmoch Rýchlo a zbesilo či XXX, kde nechýbajú bojové scény. Herec tak musí byť stále vo forme a vo Vinovom prípade nejde len o pózu, ale skutočne tvrdú prácu vo fitku.

Zdroj: Profimedia.sk

Okrem toho absolvoval tréningy od rôznych expertov na bojové umenia a ani v reálnom živote by ste sa s ním nechceli zahrávať. Vin je však tvrďák len vo filmoch alebo v posilňovni. Doma je to vzorný a milujúci otecko, ktorý sa pri pohľade na najnovší prírastok do rodiny roztopí od dojatia. Pred pár mesiacmi sa mu narodila dcérka, ktorá dostala meno Pauline po jeho tragicky zosnulom kolegovi a najlepšom kamarátovi Paulovi Walkerovi.

Zdroj: Facebook/ Vin Diesel

Vina minulý týždeň odfotili na balkóne. Všetci boli v šoku z jeho väčšieho brucha. Herca mrzelo, že si z neho bulvárne médiá robia posmech a ukázal, že o svaly neprišiel. Na najnovšej fotke ich môžete krásne porátať.

A aby si všetci nemysleli, že ide o starú fotku vylepšenú vo photoshope, sľúbil, že na inej sociálnej sieti zverejní aj aktuálne video z cvičenia.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.