Mama jej nedovolí plastiky. No to určite!

kylie2.jpg
Zdroj: Elle Canada

Kylie tak totiž nevyzerá. Je to len tým mejkapom?

Kylie Jenner nemôže byť spokojnejšia. Najmladšia z rodu Kardashian-Jennerovci stojí v tieni staršej sestry Kendall Jenner, ktorá patrí medzi top modelky súčasnosti a ešte staršej nevlastnej sestry Kim Kardashian, s ktorou ju neustále porovnávajú. Médiá ju totiž obvinili, že po nej len opakuje.

Akonáhle ale Kylie oslávila 18. narodeniny, s magazínmi, ktorých titulku zdobí, akoby sa vrece roztrhlo. Niežeby urobila niečo prevratné, len si už môže robiť čo chce a to si uvedomujú aj tvorcovia pánskych časopisov, ktorí ju chcú silou mocou vyzliecť. Je len otázkou času, kedy ju uvidíme aj v takomto magazíne.

Zdroj: Elle Canada

Zatiaľ si vybrala len tie módne. Najnovšie ju nájdete v kanadskej edícii magazínu Elle. Kylie na sociálnej sieti zverejnila dve obálky a je len na čitateľoch a jej fanúšikov, ktorú vyberú. Víťazná pôjde hneď do tlače. Na oboch má reality hviezda oblečené modely od dizajnérov Zuhaira Murada a LaBourjoisie.

Medzitým sa Kylie venovala aj otázkam od ľudí na Twitteri. Jeden z nich sa jej opýtal: "Prečo máš na tele viac plastík ako bábika Barbie?" Ona odpovedala: "Nemám vylepšené nič okrem pier, ale nikto mi to nechce veriť, tak už sa ani nestarám. Oslávila som len 18. narodeniny, takže sa čudujem, že si toto ľudia myslia. Mama bola nahnevaná už len z mojich pier. Ani si neviem predstaviť to peklo, keby som si nechala urobiť prsia, zadok alebo niečo iné."


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti