Šoubiz

Speváčke Lorde na vzhľade nezáleží. Stačí sa pozrieť na jej priateľa

Lorde
Zdroj: Instagram

Takto ho napadli fanúšikovia skupiny One Direction a Justina Biebera.

Sedemnásťročná Lorde debutovala na hudobnej scéne v roku 2012 a hneď prvým singlom Royals sa jej podarilo poriadne rozvíriť hladinu hudobnej sféry. O speváčke sa kritici vyjadrili ako o mladšej a lepšej verzii Adele. 

Zdroj: Instagram

Potvrdila to aj víťazstvom na nedávnom odovzdávaní cien Grammy. Uspela v kategórii Najlepší sólový popový výkon. Mnohí oceňujú aj to, že sa rodáčka z Nového Zélandu na nič nehrá. Je skromná, nepotrebuje sa prezentovať vulgárnymi a lacnými spôsobmi správania a hlavne sa neodhaľuje.

Lorde si však nedáva servítku pred ústa a už stihla uraziť niekoľko kolegov z hudobnej branže. Pustila sa do Rihanny či Miley Cyrus a členov skupiny One Direction a Justina Biebera označila za škaredých. 

Zdroj: Instagram

Ich fanúšikov sa to dotklo a okamžite sa pustili do speváčkinho priateľa. Tým je fotograf Jame Lowe, ktorý má 24 rokov. Pochádza z Austrálie, ale má ázijské korene. A je pravda, že nepatrí medzi fešákov, ale niečím Lorde určite priťahuje.

A nech už vyzerá akokoľvek, od mnohých užívateľov sociálnej siete nebolo pekné, že sa doňho navážali pre jeho rasu. Možno si však aj Lorde dá nabudúce pozor, čo povie na kolegov z hudobnej branže. 

 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.