Robbie Williams prosil fanúšikov. Toto nedávajte na YouTube

Robbie Williams na koncerte v Brisbane flirtoval s 15-ročnou Morgan.
Zdroj: YouTube

Na koncerte flirtoval s mladučkou tínedžerkou.

Robbie Williams (41) si chcel na svojom veľkom turné Let Me Entertain zavtipkovať. Tentokrát vystupoval v Austrálii. V publiku si vybral jednu dievčinu, s ktorou sa pred pesničkou 'She's The One' začal rozprávať. Bývalý spevák Take That, ktorý je ženatý s herečkou Aydou Fieldovou, tínedžerke Morgan zalichotil. "Milujem ten pohľad. Milujem vzhľad s okuliarmi a vlasmi, vyzeráš ako sekretárka. Musím si vyčistiť históriu prehliadania na počítači, aby to moja žena nevidela." Robbie chcel byť vtipný, ale prečo nakoniec odchádzal červený od hanby? Dievčiny, ktorá ukázala, že oslavuje svoje 15-te narodeniny, sa potom opýtal. "Koľko máš dnes rokov Morgan? Páťnásť? Oh do r…, to je len vtip…"

Diváci sa smiali a potom hviezda len dodá: "Nedávajte to na YouTube. Bude to na internete, v novinách a potom ma zatknú."

Robbie sa samozrejme zaujímal, či dievča prišlo na jeho koncert aj s matkou. "Ahoj mama," prihovoril sa aj matke. "Ako sa máš, to som ja strýko Rob," žartoval Robbie. A tínedžerke nakoniec odkázal: "Drž sa od chlapcov ako som ja, Morgan."

https://www.youtube.com/watch?v=K_uDJx-Eudo


BRISBANE/kacs

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti