Šoubiz

Bieber sa konečne vyjadril k nahým fotkám. Toto by ste nečakali

bieber.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Fanúšikovia dali dokonca jeho prirodzeniu prezývku Jerry.

Začiatkom októbra si kanadský spevák Justin Bieber užíval chvíle voľna na Bora Bora. Spoločnosť mu robila krásna modelka Jayde Pierce. Svetová hviezda sa pri nej tak uvoľnila, že nemala problém chodiť po apartmáne alebo aj pred ním nahá. Viac v článku - Nahý Bieber na dovolenke s modelkou. Všetci sú v šoku z jeho prirodzenia!

A ako to všetci vedia? Pretože ho tak, ako ho pán Boh stvoril, nachytali paparazzi. Snímky vďaka nim uzreli svetlo sveta. Na niečo to ale dobré bolo. Mnohí si už z Justin nebudú robiť žarty, že má malé prirodzenie.

Ešte aj jeho otec sa k tejto "téme" vyjadril. A veľmi prekvapivo. Viac v článku- Otec Biebera sa vyjadril k jeho prirodzeniu. Z tej reakcie budete v šoku!

Už sa čakalo len na vyjadrenie samotného Justina. Ten ale dlhší čas mlčal. "Moja prvá reakcia bola... ako to mohli urobiť?" povedal pre Access Hollywood. "Cítim sa zneužitý. Nemôžem urobiť ani krok bez toho, aby ma nesledovali. Ani si vyjsť nahý. Vo vlastnom priestore by ste sa mali cítiť pohodlne a hlavne tak ďaleko," dodal Bieber.

"Keď som zistil, ako sa potom všetci hnevali na môjho otca za to, čo potom napísal, moja reakcia bola, že či si nerobia srandu. Veď je to môj otec a nemôže byť na mňa pyšný? Nemám 11, ale 21 rokov," povedal v rozhlasovej šou Zach Sang a The Gang.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.