Šoubiz

Nový Jarošov klip s jasným posolstvom: Neverím, že si viac, pretože si biely

jaros.jpg

Keď sa nezmeníme my sami, nezmení sa nič.

Spevák Miro Jaroš sa nevenuje v poslednom čase len tvorbe pre deti, v ktorej sa mu veľmi dobre darí, ale aj vlastnej hudbe. Najnovšie nakrútil videoklip k piesni Biela zástava. Ako sám hovorí, klip nemal vôbec v pláne, ale musel ho nakrútiť.

"Mám toho dosť! Akí sme len múdri, starať sa do životov iných. Hejtujeme na internete. Pozdraviť sa alebo usmiať? Mnohí sme zabudli. Bojíme sa postaviť proti veciam, ktoré nás dlhodobo štvú, ale mlčíme. Nechutí mi jedlo v reštaurácii? Väčšina obsluhe povie, že im chutilo. Že je v krajine hlúpy systém? Sťažujeme sa naň susedovi, ale keď politik zavíta do našej obce, tľapkáme ho po pleci a chceme si s ním urobiť selfie. Naozaj čakáme, že za nás niekto iný spraví náš svet krajším?" napísal spevák na sociálnej sieti.

Zároveň sa aj obhájil, keďže niektoré médiá písali, že táto pieseň je plná klišé. "Ja verím všetkému, čo som do nej dal. Keď sa nezmeníme my sami, nezmení sa nič. Mám rád náš svet a bojím sa oň. Michael Jackson spieva: "Začnem s tým mužom v zrkadle" a ja mu verím...," dodal spevák.


BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti