Najodvážnejší výstrih Beyoncé. Stačil milimeter a boli by vonku!

beyonce.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Na sebe mala róbu vo farbe marsala, ktorá je hitom tejto sezóny.

Beyoncé na červenom koberci ešte nikdy tak nežiarila. Americká spevácka diva nechýbala na večierku Tidal X v New Yorku. Na sebe mala róbu vo farbe marsala, ktorá je hitom tejto sezóny. Šaty s vysokým rozparkom a hlbokým výstrihom doplnila kožušinkou cez plecia v rovnakej farbe a výraznými dlhými náušnicami. 

Zdroj: Profimedia.sk

Aj tak ale najviac pozornosti pútal práve jej výstrih. Beyoncé sa môže pochváliť pekným poprsím, ku ktorému si nemusela pomáhať plastickou operáciou. S takým hlbokým výstrihom sme ju ale ešte nevideli a bol aj veľmi riskantný. Stačilo málo a ukázala by všetko.

Speváčka sa usmievala od ucha k uchu, ale posledné správy od jej otca ju zrejme nepotešili. Ten sa v rozhlasovej šou The Breakfast Club vyjadril, že Beyoncé dlhé roky klame. Nemá 34 rokov, ale v skutočnosti má 36. Jej mama sa k tomu ešte nevyjadrila.

Zdroj: Profimedia.sk

Beyoncé má s otcom komplikovaný vzťah. Roky bol jej vzorom a dokonca manažoval celú skupinu Destiny´s Child. On ju dostal na výslnie aj v sólovej kariére. Ale keď si chcela začať robiť veci po svojom, nahnevalo ho a ich cesty sa rozišli nielen v pracovnej sfére. Speváčka mu dlho nevedela odpustiť aj to, že podviedol ich mamu a dnes má inú rodinu.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti