Šoubiz

FOTO: Drogy v dome Justina Biebera!

Justin Bieber
Zdroj: tmz.com

Fotografie sú ešte z roku 2013.

Nie je to tak dávno, čo spevákovi Justinovi Bieberovi zaklopali na dvere policajti a spravili uňho raziu. V dome našli drogy a jeho kamaráta, rapera Lil Za, zatkli. O pár dní neskôr skončil vo väzení aj Bieber, keď ho hliadka zastavila v uliciach Miami, ako si šoféruje luxusné auto pod vplyvom omamných látok. Speváka na ďalšá deň prepustili po zaplatení kaucie 2 500 dolárov. 

Zdroj: tmz.com

Bieberovo okolie ale bije na poplach. Mnohé staršie hviezdy, ktoré začínali v šoubiznise ako tínedžeri a prešli si aj drogami, chcú mladému spevákovi dohovoriť. Tvrdia, že jeho správanie je volanie o pomoc.

Fotografie, ktoré pred pár dňami získal portál TMZ.com, ukazujú, že drogy nie sú u Biebera novinkou. Snímky totiž pochádzajú z januára minulého roka a je na nich zachytená marihuana a rôzne pomôcky na jej užívanie. Fotky mala v rukách už dávno aj polícia. Pochádzajú práve zo spevákovho domu.

Zdroj: tmz.com

Bieber mal byť obvinený aj v prípade obhadzovania sudedovho domu vajíčkami. Video, ktoré sused poskytol polícii, však priamo Biebera nezachytáva a tak policajti zmietli prípad zo stola.

Aj napriek všetkým problémom pri spevákovi stoja všetky jeho fanúšičky. Nájdu sa však aj jeho odporcovia a tí dokonca zašli tak ďaleko, že proti nemu spísali petíciu. Tú chcú predostrieť prezidentovi Obamovi a chcú, aby speváka vyhostil z krajiny.

Ich dôvody sú jasné: "Nielenže ohrozil bezpečnosť našich ľudí, ale svojím správaním má zlý vplyv na našu mládež." Aby ich petíciu vzal prezident do úvahy, potrebujú ešte 60-tisíc hlasov. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.