Šoubiz

Náš kolega sa stretol s najsexy hercom. Pozrite si rozhovor s Hughom Jackmanom

hugh.jpg

Slávny herec poskytol Reflexu exkluzívny rozhovor.

Hugh Jackman, jeden z najtalentovanejších hercov Hollywoodu je na roztrhanie. Filmy, ktoré sú úspešné po celom svete nakrúca ako na bežiacom páse. Hoci je už 19 rokov ženatý so svojou manželkou, pre milióny žien patrí k najsexy hercom súčasnosti. Reflexu poskytol exkluzívny rozhovor.

Milióny fanúšikov po celom svete, úspešné filmy a sláva nezamávali s hollywoodskym hercom Hugh Jackmanom. Príjemnejšiu celebritu nenájdete. Nie nadarmo ho volajú najmilším chlapíkom šoubiznisu.

"Novinári mojej mame minule hovorili, že som najmilší človek v šoubiznise. Nuž, ona povedala, že to skôr nazýva dobrá výchova. A keby som náhodou nemal správne spôsoby, tak mi dá poza uši," hovorí herec.

Ľudia po celom svete milujú jeho filmové postavy, pre mnohých je idolom či celoživotným vzorom. Pre rodinu je najmä otec a manžel.

"Mojej rodine sa najnovší film Pan páči, čo je zaujímavé, pretože moji najbližší sú na mňa dosť nároční. Nakrúcať filmy je obeta pre všetkých. Často som preč z domu, rodina nemôže cestovať so mnou. Keď potom vidím svoj film, tak sa sám seba pýtam „Vážne, toto sme nakrúcali 4 mesiace?" ale tento najnovší film milujem a je pre mňa výnimočný," opisuje Hugh.

Hugh Jackman má s manželkou dve adoptované deti. Obidve chápu, že ich otec je hviezda, syn dokonca Hugha využil, aby zbalil jedno dievča.

"Raz som bol so synom na pláži a videl som, ako sa rozpráva s jedným dievčaťom. Vyzerala tak o tri roky staršia. Potom prišiel ku mne a hovorí: "Oci, daj mi tvoj autogram, ja som jej povedal, že si Wolverine. Podpíš to." Vyzeral som ako synov dohadzovač," hovorí Jackman.

Hugh Jackman je ženatý s manželkou Deborrou - Lee Furness. Stretol ju na nakrúcaní seriálu Correlli a vzal si ju pred 19-timi rokmi. Hoci mnohí novinári sa stále navážajú do tohto vzťahu, kde je Hugh mladší, on svoju manželku miluje a dokazuje to každý deň aj na sociálnych sieťach.

"Podľa slov mojej ženy je postava holohlavého piráta v Panovi najsexy postava akú som kedy hral. Poviem vám, minulé leto bolo úžasné. Všetci spomínajú leto 76, ja mám svoje 2014," povedal.

Práve postava piráta Čierna brada vo filme túži po večnej mladosti. Sám Hugh trávi veľa času v posilňovni a dbá o svoju kondíciu. Aký ma teda vzťah k trendu mladosti v Hollywoode?

"Byť v kondícii je súčasťou mojej práce. A čaká ma ešte jeden Wolverine, takže sa snažím byť pripravený. Posilňovňa nie je moje najobľúbenejšie miesto na cvičenie. I mimo nakrúcania filmu robím nejaký šport, plávam, chcem byť jednoducho aktívny. Je to dôležité. Žijeme vo svete, kde nemusíme veľa behať, nemusíme loviť, my len jazdíme do obchodov, jazdíme domov a sledujeme televíziu. Takže pre mňa je dôležité niečo so sebou robiť. V tomto je tento film úžasný, lebo hovorí, že mladosť je v srdci a v hlave," tvrdí Hugh.

Hugh Jackman má už roky jednu peknú tradíciu. Celému štábu počas nakrúcania filmu kupuje žreby do lotérie. Budete prekvapení, prečo.

"Robíme to v piatky v Austrálii, aby sme mali istotu, že štáb po obede neodíde domov. Ale nie, žartujem. Keď som začal robiť na veľkých amerických produkciách, všetko a všetci boli oddelení. Každý mal karavan, takmer polovicu štábu som vôbec nestretával. To sa mi nepáči. V Austrálii sme boli všetci pokope. Tak som sa rozhodol prísť s touto tradíciou, aby som bol spolu so štábom," hovorí.


LONDÝN/ Boris Pršo

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.