Šoubiz

Ďalšia Slovenka v klipe svetovej hviezdy!

Alexandra si zahrala v klipe Robbieho Williamsa.
Zdroj: YouTube.com

Alexandra si zahrala v klipe Robbieho Williamsa.

Každý z nás má svojho obľúbeného interpreta a nenechá si ujsť ani jeho videoklipy k známym hitom. Niekedy však ani netušíme, že sa pozeráme aj na našich rodákov. Tí sa väčšinou do videoklipu alebo aj filmu so svetovými hviezdami dostanú vďaka kastingu. 

Zdroj: YouTube.com

Pred pár rokmi sa to podarilo aj Alexandre Kováčovej, ktorá si zahrala vo videoklipe speváka Robbieho Williamsa. Na pľaci sa stretla s viacerými Slovenkami, medzi nimi aj tanečnicou a priateľkou hokejistu Mariána Gáboríka Ivanou Surovcovou. Nestratila sa len tak v dave, ocitla sa priamo po spevákovom boku.

"Keď nás agentúra oslovila, do poslednej chvíle sme ani netušili, pre koho ideme pracovať," povedala nám Alexandra. Kým v dávnejšom rozhovore Ivana Surovcová tvrdila, že ju britský spevák veľmi neočaril, Alexandra má inú skúsenosť. 

Zdroj: Archív A.K.

"Jeho piesne nie sú mojím žánrom hudby, ale príjemne ma prekvapil. Bol milý, priateľský a vôbec sa na nič nehral, ako by sa to od hviezdy jeho formátu očakávalo. Keď sa vypli kamery, tak nám zaspieval aj naživo a porozprával sa s nami. Bol to fascinujúci zážitok," opísala nakrúcanie. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Videoklip Lovelight sa nakrúcal vo Viedni. Pieseň je coververziou originálu od Lewisa Taylora z albumu Stoned, Part I. (2003). O tri roky neskôr ju upravil pre Robbieho producent Mark Ronson. Šlo o druhý singel zo spevákovho siedmeho sólového albumu Rudebox. 


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.