Šoubiz

Sú tri, chcú bojovať a chlapom popletú hlavu: Predstavujeme nové farmárky!

Nová posila na Farme
Zdroj: Markíza

Ktorá sa vám zatiaľ pozdáva najviac?

Farma dostane nielen nových pomocníkov, ale aj pomocníčky! Sú tri a takisto by rady vyhrali sumu 50-tisíc eur. Ako farmári príjmu fakt, že rady súťažiacich sa znova rozrastajú? Kým sa tri nové krásky objavia na obrazovke, predstavujeme vám ich exkluzívne u nás na webe!

Zdroj: TV Markíza

Daniela Nikoleta Kortišová je slobodná dvadsiatka, ktorá pochádza z Považskej Bystrice. Miluje párty, trendové oblečenie, salóny, módne prehliadky a akcie, na ktorých sa môže predvádzať. Robí fotomodeling a hostesing, pričom foteniusa venuje od 8 rokov!


Katarína Cíbiková je od svojej kolegyne staršia iba o rok. Vzdala sa práce gogo tanečnice a obchodnej zástupkyne, aby mohla ísť na Farmu. V boji o výhru sa spolieha na svoju výrečnosť a spoločenskú povahu. Mladá Horovčanka kedysi žila v Aténach, momentálne pôsobí v Prahe.


Miriama Čaládyová má 25 rokov, pochádza z Nitry a je mamičkou 6-ročného syna, ktorého vychováva sama. S jeho otcom sa kamaráti, no nežije s ním.  Finančne jej pomáha mama. Mirka prezradila, že okrem rodiny má rada aj svojich priateľov. Keď môže, rada žúruje.

Sledujte Farmu na Markíze!

Najsympatickejší seriáloví muži. Ktorý vám je najsympatickejší?

Farma dostane ďalších dvoch chlapov - paholkov, ktorí zabojujú o výhru. Toto sú oni!

Martina Šimkovičová odchádza z TV Markíza. Prečítajte si oficiálne vyjadrenie moderátorky!

BRATISLAVA/ Kamil

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.