Statočná Anastacia! Rakovina ju pripravila o prsia, aj tak nosí výstrihy

anastacia.jpg

Speváčka je inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré sa za jej podobný osud hanbia.

Ešte pred cenami Grammy sa uskutočnilo odovzdávanie filmových a televíznych cien Producer Guiled of America. Jedným z čestných hostí bola aj speváčka Anastacia. Štyridsaťpäťročná hviezda dorazila v čiernej róbe s hlbším výstrihom a vyzerala krásne.

Zdroj: Profimedia.sk

Nikto by nepovedal, že hudobníčka prišla pre rakovinu o oba prsníky. Je vďačná za život a váži si jeho každý deň. Hrdo sa predviedla na červenom koberci s úsmevom na tvári.

Anastacia dostala rakovinu v roku 2003, ktorú v tom čase porazila. Zákerná choroba sa však vrátila po desiatich rokoch. Minulý rok počas európskeho turné oznámila, že podstúpila liečbu. Po operácii zverejnila na Twitteri správu: "Už navždy bez rakoviny."

Zdroj: Profimedia.sk

Speváčka pokračuje v charitatívnej činnosti a osvete žien v problematike rakoviny prsníkov. Svetu verejne oznámila, že rovnako ako Angelina Jolie, aj ona podstúpila mastektómiu oboch pŕs.

Koncom minulého roka sa Anastacia stala druhou ženou v histórii, ktorá získala humanitárne ocenenie na vyhlosovaní Muž roka 2013 časopisu GQ.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti