Šoubiz

Moje meno je Bond, James Bond. Kto zažiaril na svetovej premiére?

Na snímke britský herec Daniel Craig pózuje fotografom počas príchodu na svetovú premiéru najnovšieho filmu o Jamesovi Bondovi.
Zdroj: TASR

V prominentnom publiku nechýbali ani princ William s manželkou Kate.

Za účasti režiséra Sama Mendesa, producentov Michaela G. Wilsona a Barbary Broccoliovej, ale aj hercov Daniela Craiga, Christopha Waltza, Léy Seydouxovej, Monicy Bellucciovej či Ralpha Fiennesa sa v pondelok večer uskutočnila v Londýne svetová premiéra novej, v poradí 24. oficiálnej "bondovky" s názvom Spectre.

Zdroj: TASR

Na červenom koberci pred dejiskom premiéry - londýnskou Royal Albert Hall - bolo veľmi rušno, pretože tak režisér, ako aj usmiati herci a herečky v elegantných odevoch nielen pózovali fotoreportérom, ale aj rozdali niekoľko autogramov.

V prominentnom publiku nechýbali ani princ William s manželkou Kate, princ Harry, ale ani spevácka legenda Shirley Basseyová, jej mladší kolega Sam Smith či futbalový internacionál z Walesu, stredopoliar Realu Madrid Gareth Bale so životnou partnerkou.


Najnovší triler o dobrodružstvách agenta 007 Jej Veličenstva Jamesa Bonda sa nakrúcal v exteriéroch v Londýne, Mexiku, Ríme, ako aj marockých mestách Tanger a Erfúd, dejiskom nakrúcania interiérorových záberov boli britské štúdiá Pinewood. Snímka príde do slovenských kín 5. novembra 2015.

LONDÝN/TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.