Šoubiz

Slávna topmodelka šla na operáciu ukrytá v burke, teraz ukázala nové prsia

prsia.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Maskovaním v burke pobúrila moslimov, teraz sa pochválila výsledkom operácie.

Brazílska rodáčka a jedna z najuznávanejších topmodeliek Gisele Bündchen sa cez leto rozhodla odísť do modelingového dôchodku. Ako darček k ukončeniu kariéry si venovala niekoľko kozmetických procedúr. Bolo až smiešne, ako sa to snažila utajiť.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

V júli tohto roka ju paparazzi nachytali, ako odchádza so sestrou na kliniku v Paríži zamaskovaná v burke. Bývalá modelka Victoria´s Secret si vraj okrem vyhladenia vrások nechala upraviť aj poprsie, ktoré už po pôrode a dojčení dvoch detí nebolo v takej forme ako kedysi. Viac v článku - Škandál slávnej topmodelky. Z plastiky odchádzala v burke

Zdroj: Profimedia.sk

Kým v tom čase to boli len špekulácie, teraz je to už jasné. Tridsaťpäťročná Gisele si užívala voľné chvíle so synom Benjaminom (5) a dcérou Vivian (2) na pláži na Bahamách. Manžel a profesionálny hráč amerického futbalu Tom Brady s nimi nebol, keďže bol zaneprázdnený hraním golfu.

Zdroj: Profimedia.sk

Jedna z najlepšie platených modeliek predviedla v plavkách bezchybnú vypracovanú postavičku a jej plnšie poprsie sa nedalo prehliadnuť. V porovnaní so staršími fotografiami je rozdiel evidentný. Treba ale dodať, že Gisele to s veľkosťou vylepšeného poprsia neprehnala a výsledok pôsobí prirodzene.

BAHAMY/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti