Šoubiz

Selena Gomez si nohavicami zdeformovala zadok!

Selena Gomez
Zdroj: Profimedia.sk

A páčia sa vôbec mužom takéto kúsky na ženskom tele?

Hoci sú dnes sukne či nohavice so zvýšeným pásom veľmi in, nie každému to pristane. Najčastejšie si k takýmto kúskom obliekajú ženy krátke topy a ukáže tak aj kúsok brucha. Móda, ktorá sa opäť vrátila je sexy, ale len na niektorých postavách až tak nie.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: Profimedia.sk

Dôkazom je aj Selena Gomez. Speváčka si vyšla do ulíc Los Angeles s kamarátkou. Na sebe mala presne takéto nohavice ťavej farby. Možno ani nie tak strih, ako farba boli problémom. Na speváčkin zadok nebol veľmi pekný pohľad. A to sa môže pochváliť fakt sexy zadkom.

Selena nepôsobila veľmi spokojne. Môžu za to udalosti posledných dní. Speváčka totiž prenasledoval 46-ročný fanúšik Thomas Brodnicki, ktorý sa sám pasoval do role jej ochrancu, no vyhrážal sa tiež jej zabitím. Našťastie ho polícia zatkla. 

Zdroj: Profimedia.sk

Podľa blízkeho zdroja vraj bola speváčka nešťastná aj zo zatknutia jej bývalého priateľa Justina Biebera, s ktorým sa pokúšali k sebe vrátiť, no opäť sa rozišli v zlom, o čom svedčí aj posledná hádka. Tú zverejnili médiá vďaka speváčkinej kamarátke.

LOS ANGELES/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti