Šoubiz

Zhrabol 2000 eur a opúšťa Farmu!

Kvetka so špeciálnou ponukou

Moderátorka Kvetka predstúpila pred farmárov s neopakovateľnou ponukou!

Piatkový DUEL na Farme bol poriadne búrlivý. Farmárky Petra a Gabika sa pustili do Tomáša, ktorého obvinili z fyzického či psychického útoku a tiež nemravného správania. Obe farmárky sa so slzami v očiach vyjadrili, že by Farmu najradšej opustili.

Pri týchto slovách však ešte netušili, čo ich po dueli čaká.

Moderátorka Kvetka v nasledujúce ráno navštívila Farmu a okrem listu od vypadnutého duelanta Stana priniesla farmárom záhadnú drevenú truhlicu. V nej sa nachádzalo presne 2000 eur.

"Niektorí z vás mi povedali, že už ďalej na Farme nechcú byť. Znelo to veľmi akútne, naliehavo, a tak som premýšľala, čo s tým. Mám tu pre vás jedinečnú ponuku, ktorá sa už opakovať nebude. Je pre vás všetkých a vyzerá takto! 2000 eur pre jedného z vás, kto dnes opustí Farmu a skončí svoj boj o 50.000 eur. Pýtam sa, kto chce opustiť farmu," šokovala farmárov moderátorka Kvetka.


Na prekvapenie všetkých však Gabika a Petra ostali ticho sedieť na svojich miestach. Záujem o odchod z Farmy prejavili Mirka Čaládyová, Michal Pavlík, Peter Kovalič, Dodo Kababik, Jana Perunková a Daniela Kortišová! Kto z nich opustí Farmu?

Sledujte dnes večer reality šou Farma o 22.00 na Markíze!


BRATISLAVA/bp

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.