Šoubiz

George Clooney vraj bude konečne otcom

amal2.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

S manželkou Amal sa majú tešiť na prvého potomka.

Že by to bola konečne realita? George Clooney sa prvýkrát oženil v 80. rokoch, ale manželstvo bolo veľmi krátke. Odvtedy vystriedal niekoľko partneriek, ale ani jedna nebola tá pravá, ktorá by ho dostala pred oltár. V médiách tak dostal prezývku večný starý mládenec.

Zdroj: Profimedia.sk

Všetko sa ale zmenilo po tom, ako sa v jeho živote objavila veľmi uznávaná právnička Amal Alamuddin, z ktorej sa minulý rok stala pani Clooneyová. Mnohé ženy jej závideli, ale aj ju obdivovali za to, že sa jej podarili uloviť práve Georgea.

Od svadby, ktorá sa uskutočnila v Benátkach, na Amal striehli paparazzi na každom kroku. Najradšej by ju už videli s tehotenským bruškom. Amal tento mediálny tlak nezvládla a začala sa strácať pred očami. Schudla až príliš.

Zdroj: Profimedia.sk

Koncom októbra sprevádzala amerického herca na premiére snímky Our Brand Is Crisis. Na sebe mala šaty staroružovej farby a pod bruchom sa jej trochu vyčnievali. Pravdepodobnejšia verzia je, že sa jej tak jednoducho pokrčili. Ale americké médiá tvrdia, že je Amal konečne tehotná.

Podľa magazínu OK! má byť 37-ročná právnička skutočne tehotná a vraj sa George bojí o jej zdravie a dozerá na to, aby stále jedla.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.