Šoubiz

Topmodelka s mejkapom a bez. V oboch prípadoch krásna!

doutzen.jpg

Je jednou z mála, ktoré sa neboja ukázať svetu aj bez mejkapu.

Holandská modelka Doutzen Kroes dobyla Ameriku najmä potom, ako sa stala jedným z hlavných anjelov značky Victoria´s Secret. To bolo v roku 2008 potom, ako už štyri roky pracovala pre túto spoločnosť. Trvalo len chvíľu a zaradila sa do zoznamu najlepšie zarábajúcich modeliek sveta. Skončila na druhom mieste hneď po Gisele Bundchen so zárobkom osem miliónov dolárov za rok.

Doutzen sa stihla popri kariére stať dvojnásobnou matkou. V roku 2010 sa vydala za DJ-a Sunneryho Jamesa a o rok neskôr priviedla na svet prvého syna Phyllona Joya Gorrého. V roku 2014 ohlásila svetu, že je opäť tehotná. V júli toho roka sa jej narodila dcérka Myllena Mae.

Kroes je špecialistka v tom, ako sa rýchlo dostať do formy. Máloktorá modelka sa mohla pochváliť tehličkami na bruchu dva týždne od pôrode. Nežartujeme!

Je tiež jednou z mála, ktoré sa nehanbia ukázať svetu bez mejkapu. Fotenia s nánosmi mejkapu dávajú pleti zabrať, ale ako je vidieť na najnovšej fotke, ktorú Doutzen zverejnila na Instagrame, ona sa o tú svoju stará ukážkovo. Tridsaťročná hviezda rozhodne mejkap nepotrebuje.


Škoda, že tento rok Doutzen počas šou Victoria´s Secret Fashion Show neuvidíme. Minulý rok bol jej posledný.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti