Kendall debutovala na prehliadke Victoria´s Secret. Ukázala ju v plnej kráse!

kendall jenner copy.jpg
Zdroj: TASR

Na afterparty si obliekla róbu, ktorá síce krásou neohúrila, ale to ani nebol cieľ.

Dvadsaťročnej Kendall Jenner sa dostalo tento rok tej cti, že mohla predvádzať na prehliadke Victoria´s Secret. Nie každej modelke sa to podarí po takom krátkom čase. Počas svojho debutu mala na sebe Kendall niekoľko modelov. Jeden z nich bol teda poriadne odvážny. Nohavičky nezakryli takmer nič a boli také zarezané, že Kendall tak svoje intímne partie ukázala v plnej kráse.

Zdroj: TASR

Po veľkolepej a najočakávanejšej prehliadke Victoria´s Secret Fashion Show sa modelky a hostia presunuli na afterparty do TAO Downtown v New Yorku. Krásky ako Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel či Adriana Lima tak museli opäť pózovať fotografom. Ale aj tak ich zatienili mladšie kolegyne, ktoré dostali prvýkrát príležitosť predviesť spodnú bielizeň pre svetoznámu značku.

Zdroj: TASR

Reality hviezda Kendall Jenner sa živí modelingom už od 14-tich rokov. Má len 20 a už sa jej podaril takýto úspech. Nevlastná mladšia sestra Kim Kardashian sa tak musí vysporiadať so závistlivými komentármi. Niektoré modelky jej dokonca počas iných prehliadok neváhajú v zákulisí robiť zle.

Zdroj: Profimedia.sk

Napriek tomu sa Kendall sústredí len na kariéru a stúpa stále vyššie. S mnohými úspechmi rastie aj jej odvaha. Kedysi by ste ju v extravagantnom či odvážnom modeli nevideli, dnes sa nebojí ukázať zo svojho tela viac. Alebo aj všetko. Na afterparty si totiž obliekla róbu, ktorá síce krásou neohúrila, ale to ani nebol cieľ.

Zdroj: Profimedia.sk

Šaty s hlbokým výstrihom a veľkým rozparkom odhalili nielen bradavky, ale aj sexy zadoček. Dokonca to vyzeralo tak, že si Kendall neobliekla nohavičky, ale pri bližšom pohľade ich napokon nájdete.

Zdroj: TASR

Ďalšiu kráskou, ktorá bola najviac na pretrase, bola modelka Gigi Hadid. Tá je tiež v tomto biznise čoraz populárnejšia a vyhľadávanejšia. Podobne ako Kendall, aj ona stavila na odvážne šaty, ale v čiernej farbe. Nemuselo jej nič presvitať, aby zaujala a bola sexy.

NEW YORK/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti