Šoubiz

Kazma podrobne odhalil najväčší český podvod, ktorý obletel planétu

czech-lions-impersonator1.jpg

Ako sa mu podarilo podviesť celú českú filmovú a televíznu akadémiu?

Pamätáte si, ako sa na odovzdávaní Českých levoch predstavil falošný Jim Carrey? Stál za tým Kazma. Po mesiacoch od akcie vo svojej One Man Show podrobne opísal, ako dokázal podviesť český národ i celý svet.


Komu všetkému treba klamať, aby ste presvedčili celú českú filmovú a televíznu akadémiu o tom, že do Prahy príde Jim Carey? Kazma sa dal najskôr dokopy s jednou českou produkčnou spoločnosťou, ktorá natáča zahraničné reklamy. Podarilo sa mu ich presvedčiť, aby preňho predstierali, že v Prahe natáčajú reklamu s Jimom Careym. Jediné, čo mala produkčná firma spraviť bolo, aby dovolila Kazmovmu tímu vystupovať pod ich menom a v prípade otázok zvonku natáčanie potvrdiť.

„Keď chcete niečo niekomu predať, nesmiete ho prehovárať. Ľudia nemajú radi, keď ich niekto do niečoho tlačí. Dajte im ale na sekundu pocit, že majú na dosah ruky niečo skvelého a potom im ukážte, že nebude tak jednoduché to mať. A to je presne ten moment, kedy po tom začnú sami túžiť a my im predávame sny," vysvetľuje Kamza.

Viac už si podrobne pozrite v jeho videu, ktoré nájdete tu!

Po prvním díle nové ONE MAN SHOW jste všichni psali, že se bojíte, že je to strop, kterej už nejde překonat. Tak co mi chcete říct teď?

Posted by Kazmova ONE MAN SHOW on Wednesday, November 11, 2015

PRAHA/ tvnoviny.sk, ml

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti