Šoubiz

SKVELÉ: Slovenský herec Marián Mitaš mieri do Hollywoodu!

Marián Mitaš

Po boku sexy herečky vystrieda Matta Damona.

Ten sa nezdá! Marián Mitaš zaujal Hollywood a už teraz mieri do tejto kolísky kinematografie. Získal totiž úlohu v najnovšom americkom filme s názvom The Zookeeper´s Wife , čo potvrdili viaceré americké filmové portály.

Slovenský herec už v tieto dni poriadne zarezáva v americkej produkcii v Prahe po boku nádhernej americkej herečky Jessicy Chastain, známej v poslednej dobe napríklad z filmu Marťa n. Marián tak vystriedal po jej boku Matta Damona

Film hovorí príbeh o ošetrovateľoch varšavskej Zoo, ktorí zachránili stovky ľudí a zvierat počas invázie nacistov do Poľska.

Marián musel túto informáciu dlho tajiť, po oficiálnom oznámení nám však už mohol exkluzívne čo-to prezradiť. "Áno, nakrúcam v Prahe film Zookeeper´s Wife s Jessicou Chastain a Danielom Brühlom v réžii Niki Caro. Je to fantastická skúsenosť a dúfam, že aj veľká príležitosť. Naviac obrovská česť byť na pľaci s týmito ľuďmi. Daniel je jeden z mojich najobľúbenejších hercov, snažím sa naučiť od neho čo najviac. "

Jessica už zverejnila fotografiu z nakrúcania, hoci je prísny zákaz fotiť na pľaci. Ona si to ale môže dovoliť.

Marián na svojom facebookovom profile zase zverejnil fotografiu auta, ktoré bude vo filme šoférovať.

Taketo teraz soferujem v americkom filme Zookeeper's Wife!Hadajte, kto hra hlavne postavy?http://www.imdb.com/title/tt1730768/?ref_=nv_sr_2

Posted by Marian Mitas on 6. november 2015

My mu, samozrejme, držíme palce. Po tom, čo predviedol v Búrlivom víne je jasné, že svojím talentom určite Hollywood zaujme a ponuky sa mu budú len tak sypať!

BRATISLAVA/bp

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.