Šoubiz

Jeden škandál za druhým. Biebera opäť vypočúvala polícia

Justin Bieber s fanúšičkou
Zdroj: SITA

Devätnásťročný idol mladých dievčat má tento rok problémy so zákonom opakovane.

Justin Bieber sa opäť ocitol v rukách polície. V stredu sa sám dostavil k policajnému výsluchu v Toronte. Vypovedal k prípadu údajného napadnutia vodiča limuzíny, z ktorého ho polícia obvinila. Jeho právnik podľa agentúry AP uviedol, že je spevák nevinný.

Devätnásťročný idol mladých dievčat má tento rok problémy so zákonom opakovane, minulý týždeň ho polícia zatkla kvôli bezohľadnej jazde pod vplyvom alkoholu.

Torontská polícia rieši prípad napadnutia vodiča luxusnej limuzíny, ktorý prevážal Biebera s jeho kolegami. Incident sa odohral v najväčšom kanadskom meste predposledný deň minulého roka. Auto prišlo pre šesticu ľudí vrátane Biebera nad ránom pred nočný klub a viezlo ich do hotela.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

V priebehu cesty ale došlo k roztržke a Bieber údajne udrel niekoľkokrát vodiča zozadu do hlavy. Šofér potom zastavil, vystúpil a zavolal políciu. " Muž, ktorý ho udrel, opustil miesto ešte pred príchodom policajtov, " uviedla torontská polícia vo vyhlásení.

Policajná stanica bola v čase Bieberovho príchodu podľa AP v obkľúčení kričiacich obdivovateliek popovej hviezdy, ktorým zjavne Bieberove výstrelky nevadia. Škandály spojené s divokými večierkami v poslednej dobe zatienili Bieberovu hudobnú aktivitu.

V polovici januára polícia našla v jeho dome pri Los Angeles kokaín. Podľa médií nepatrila droga Bieberovi, ale Rapper Lil Zaovi, ktorý patrí k najbližším Bieberovým spolupracovníkom. .
Viac ako 100.000 Američanov v súvislosti so spevákovými škandálmi podpísali petíciu za jeho vyhostenie z krajiny. Zo zákona sa ich požiadavkou bude zaoberať Biely dom.

Podľa spevákovho advokáta bude súd prípad riešiť ako menej závažný prehrešok proti zákonu a Bieber vraj nenesie žiadnu vinu. Termín súdu bol stanovený na 10. marca.

Svoju nevinu deklaroval spevák v stredu aj v druhom aktuálnom prípade, ktorý rieši súd v americkom Miami. Tam Biebera zadržala polícia pred týždňom, keď pretekal so svojím vozidlom na ceste v Miami Beach. Pri tom bol pod vplyvom alkoholu, marihuany a liekov. Obvinený bol tiež kvôli tomu, že podľa polície kládol pri zatýkaní odpor.

TORONTO, tn.cz

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.