Šoubiz

Hollywood v šoku: Má známy sexsymbol utajované dvojča?!

Konrad Annerud (foto: Instagram)
Konrad Annerud, Instagram

Tento muž pobláznil celý internet – a najmä jeho nežnejšiu časť!

Tak toto sa tak často nevidí! Dvojník hollywoodskeho lámača ženských sŕdc Leonarda DiCapria pobláznil internet na celom svete. Len 21-ročný mladík zo Švédska Konrad Annerud, ktorý je Leovou kópiou z éry 90. rokov a megaúspešného filmového Titanicu, sa stal populárnym zo dňa na deň hlavne u nežnejšieho pohlavia.

Zdroj: Instagram

Totožné rysy tváre ešte viac podčiarkujú Konradove uhladené špinavé blond vlasy, tmavé husté obočie, modré oči a jeho zvodný pohľad. Práve tie urobili v deväťdesiatych rokoch z dnes už 41-ročného Lea sexsymbol.

Zdroj: Instagram

„Je celkom zábavné vyzerať ako Leonardo, je to pekný chlap,“ priznáva barman, model a hudobník v jednom, ktorý sa navyše oblieka v podobnom štýle ako kedysi Leo. Hviezdne maniere ho, našťastie, zatiaľ obchádzajú, no ľudia na ulici ho za známeho herca často považujú. Najväčšiu hystériu vyvolal pred časom v Taliansku: „Niekedy je to ťažké, lebo namiesto vlastného mena pokrikujú po mne Leo. Nedávno sa počas mojej dovolenky v Taliansku zlúčil dav ľudí a chcel sa so mnou fotiť,“ prezradil švédsky DiCaprio.

Zdroj: Instagram

 

Zdroj: Instagram

Skutočného Leonarda DiCapria uvidíte už v utorok, 17. novembra, o 20.30 na Doma - v premiére dvoma Oscarmi oceneného romantického filmu Veľký Gatsby.

USA/Jakub

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.