Šoubiz

Leonardo DiCaprio sa k nevlastnému bratovi nepriznáva. Ani sa nečudujeme!

Leonardo DiCaprio
Zdroj: SITA/ Profimedia.sk

Štyridsaťdvaročný Adam Farrar a jeho slávny brat majú spoločného otca Georgea DiCapria.

Nevlastného brata amerického herca Leonarda DiCapria 24. januára zatkli. Štyridsaťdvaročný Adam Farrar je obvinený z držby drog, krádeže a obťažovania prostredníctvom telefónu. Zatykač na muža vydali v Los Angeles, zatkli ho však v texaskom Collin County, keď išiel navštíviť 38-ročnú priateľku Charity Moore, ktorá bola v tom čase zadržaná na úrade miestneho šerifa.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Zdroj: Profimedia.sk

"Adama Farrara sme zatkli, keď prišiel navštíviť väzenkyňu. Vedeli sme o zatykači, ktorý na neho vydali v Los Angeles. V súčasnosti je vo väzbe," uviedol pre americký magazín People John Norton z úradu šerifa v Collin County.

Charity Moore zatkli 20. januára pre problémy s drogami či krádež. Ďalším faktorom bola skutočnosť, že dieťa, ktoré má s Farrarom, nechodí do školy. Ich šesťročnú dcérku Normandie dokonca 31. júla 2013 v losangeleskom okrese vyhlásili za nezvestnú. Na webovej stránke www.missingkidsla.org uviedli, že ju uniesli.

Otec Charity Moore však v rozhovore pre portál Radaronline.com povedal, že jeho vnučka je v poriadku. "Je v bezpečí. Je to krásne dieťa a nie je nezvestná. Bola s jej matkou a kde je teraz, nemusí nikoho zaujímať," vyhlásil. 

Zdroj: SITA

Leonardo DiCaprio, známy napríklad z filmov ako Titanic (1997), Pláž (2000), Gangy New Yorku (2002), Divoký Django (2012) či Vlk z Wall Street (2013), s nevlastným bratom, s ktorým majú spoločného otca Georgea DiCapria, udržiaval dobré vzťahy. Farrar dokonca v mladosti skúšal hereckú kariéru. Ich cesty sa však neskôr rozišli.

 

USA/ SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.