Šoubiz

Dve tváre známej modelky. Nežné dievčatko vs. hriešna sexica

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Keď sa rozdávala krása, Emily Ratajkowski stála v prvom rade.

Americká modelka a herečka je snom mnohých mužov. Jej tvár pripomína nežné dievčatko, ktoré ledva dovŕšilo dospelosť, no telo z nej robí sexy zrelú ženu. Keď sa rozdávala krása, Emily Ratajkowski (24) stála v prvom rade.

Rodáčka z Londýna má postavu, za ktorú by mnohé ženy vraždili. Úzky pás, štíhle nohy a prirodzene plné prsia. Pri tejto kombinácii si poviete, že, čo sa tela týka, vyhrala v lotérii. Krásku z nej však robia aj jej črty tváre. Jej veľké oči a plné pery sú neprehliadnuteľné. Ak sa teraz sami seba pýtate, v čom tkvie jej chybička krásy, nič nedokonalé sme na nej nenašli.

Emily jej sľubnú kariéru odštartoval klip Robina Thickea k pesničke Blurred Lines v roku 2013. Odvtedy ste ju mohli vidieť nielen na predvádzací mólach, ale aj v niekoľkých filmoch. Emily k hanblivým ženám rozhodne nepatrí. Niekoľkokrát sa objavila v pánskych časopisoch a ani vo filmoch nemá problém s nahotou.

V plnej kráse ste ju mohli vidieť napríklad vo filme Gone Girl, kde hrala milenku Bena Afflecka. Odvážne snímky však pridáva aj na sociálne siete. Aj vďaka týmto fotkám jej fanúšikovská základňa rastie. Nečudujeme sa, že ju obdivujú najmä muži.

USA/zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.