Šoubiz

Rakovina sa na nej podpísala: Shannen konečne medzi ľuďmi

Shannen Doherty
Zdroj: Profimedia.sk

Brenda z Beverly Hills čelí zákernej chorobe.

Prednedávnom sa herečka Shannen Doherty, známa ako Brenda z Beverly Hills alebo Prue z Čarodejníc, priznala, že čelí rakovine. Vie o tom už niekoľko mesiacov, rakovinu prsníka jej diagnostikovali v marci. V tej dobe nebola poistená a podala žalobu na manažment firmy, ktorá sa o jej poistku stará. Tvrdila, že kedy to nezanedbali, prišlo by sa na to omnoho skôr a Shannen by s tým mohla bojovať skôr.

Zdroj: Profimedia.sk

Na Baby2Baby Gala sa odvtedy prvýkrát ukázala na červenom koberci. A bolo vidieť, že sa na nej choroba už podpísala. Herečka má strhanú tvár, červené podliate oči a omnoho viac vrások. Klobúk dole, že sa vôbec ukázala a ešte sa aj pre objektívmi usmievala. Na sebe mala čierne šaty od Very Wang zdobené tmavým koženým opaskom.

Zdroj: Profimedia.sk

„Taký nádherný večer s inšpiratívnymi ženami. Baby2baby je organizácia, ktorá pomáha zásobovať rodiny s deťmi s nízkym príjmom a bez príjmu. Ďakujem za pozvanie, že som mohla byť súčasťou. A ďakujem Vere Wang za výrobu takých pohodlných a pritom elegantných šiat," napísala 44-ročná Shannen na Instagram.

Zdroj: Profimedia.sk

USA/al

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti