Šoubiz

Bieber opäť prichytený so Selenou. Pozrite si jeho romantické gesto

justin.jpg

Dvojicu spolu videli v bare v hoteli Montage Beverly Hills.

Hoci sa niekoľko mesiacov vyjadrovali jeden o druhom pre americké bulvárne médiá, dlhší čas ich spolu nikto nevidel a vraj vôbec nekomunikovali. O to väčším prekvapením sú pre fanúšikov Justina Biebera a Seleny Gomez najnovšie fotky, ktoré sa podarilo niekomu zachytiť na mobilný telefón a zverejnil ich na Instagrame.

Dvojicu spolu videli v bare v hoteli Montage Beverly Hills. Vraj od seba neodtrhli zrak a nešlo vôbec o krátke stretnutie. Kanadská hviezda dokonca ukázala svoj zmysel pre romantiku. Justin vzal mikrofón a pred všetkým zaspieval svojej bývalej priateľke serenádu. Odznela zamilovaná pieseň My Girl.

Justin Bieber serenades Selena Gomez with "My Girl"

This video of Justin Bieber singing to Selena Gomez is ADORABLE but just wait till he serenades her with his stripped-down version of "Sorry". Everything you need to know about this #Jelena reunion ➡️➡️➡️➡️ bit.ly/1X45A4o (video: Lindsey Cavanaugh of Eat Pray Photo Vibe Tribe Creative)

Posted by Cosmopolitan on 21. listopad 2015

Na sociálnej sieti sa tak spustila doslova záplava komentárov od fanúšičiek oboch hviezd. Sú nadšené, že títo dvaja si k sebe našli opäť cestu. Lenže skutočnosť mohla byť aj taká, že sa stretli len ako priatelia. Ale spieval by Justin zamilovanú pieseň každej kamarátke?

Faktom tiež je, že o pár hodín neskôr ho fotografi zachytili v nočnom klube, kde sa bol zabávať s reality hviezdou Kylie Jenner.

BEVERLY HILLS/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.