Šoubiz

Hollywoodsky fešný svalovec sa zmenil na kostlivca

Chris Hemsworth

Herec však už postupne získava formu, v akej bol pred radikálnym chudnutím.

Hlavná hviezda snímok Thor či Avengers si získala množstvo fanúšičiek nielen svojím talentom, ale čo si budeme hovoriť, najmä výzorom a sexy vypracovanou postavou. Ale povolanie herca vyžaduje veľkú obeť v prispôsobovaní sa výzorom k postave, ktorú má muž či žena v snímke stvárniť.

Zdroj: Profimedia.sk

A tak sa musel Chris Hemsworth svojej tvrdo vymakanej postavy zbaviť a začal chudnúť. Na sociálnej sieti sa pochválil fotografiou, na ktorej by ho málokto spoznal. Špinavý strapatý a v porovnaní s predchádzajúcimi fotkami aj poriadne vychudnutý.

Zdroj: Instagram

"Práve skúšam novú diétu a cvičebný program, volá sa Lost At Sea. Neodporúčam," zavtipkoval Hemsworth v komentári k fotografii. Chris sa takto pripravoval na úlohu v snímke In The Heart of the Sea, ktorý mal pred časom premiéru a do kín sa dostane 11. decembra.

"Premýšľal som nad jedlom tak, ako ešte nikdy," priznal pre Entertainment Tonight. Zrazu musel znížiť príjem kalórií na 500-700 denne. Trvalo to mesiac a ako sám povedal, cítil sa veru mizerne. Herec však už postupne získava formu, v akej bol pred radikálnym chudnutím.

Chrisa môžu fanúšikovia vidieť aj v apríli budúceho roka v snímke The Huntsman: Winter´s War.


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.