Šoubiz

Odovzdali módne ceny. Victoria Beckham šokovala strhanou tvárou

vicki.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Možno keby si dopriala viac jedla a pribrala by pár kíl, hneď by vyzerala krajšie.

V Londýnskom Coliseum odovzdali ceny British Fashion Awards. Na červenom koberci sa tak objavilo niekoľko známych osobností, ktoré mali na sebe modely od nominovaných dizajnérov. Sama za seba a v kúsku zo svojej kolekcie prišla Victoria Beckham, ktorá bola tiež nominovaná, ale z galavečera odišla bez ocenenia.

Zdroj: Profimedia.sk

Kým všetky prítomné dámy prišli v najrôznejších róbach, módna ikona stavila sako a nohavice, ale aj tak bol výsledok veľmi vkusný s dokonca aj sexy. Čo sa ale nedalo prehliadnuť, bola expspajskina strhaná tvár.

Victoria pôsobí v poslednom čase unavene a hoci má len 41 rokov, začína pôsobiť staršie. Už je vidieť vrásky okolo očí, ale najmä na krku a na brade. Keby nebolo mejkapu, tak nemá ani zdravú farbu.

Zdroj: Profimedia.sk

Nie je to však jej pracovným životom. Na manželke Davida Beckhama sa odrážajú roky prísne kontrolovaného jedálnička. Jej päťhrsťová diéta je preslávená. Možno keby si dopriala viac jedla a pribrala by pár kíl, hneď by vyzerala krajšie. Tvár by sa jej vyplnila a vrásky by zmizli aj bez toho, aby potrebovala pomoc od dermatológov.

Pozrite si, ako prišli ostatné slávne dámy v galérii.


LONDÝN/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.