Šoubiz

Hviezda seriálu Pretty Little Liars bez podprsenky. To je ale sexica!

shay2.jpg
Zdroj: Instagram

Shay si tak krátku prestávku v nakrúcaní spríjemnila výletmi a dovolenkami, z ktorých zverejnila dráždivé fotografie.

Dvadsaťosemročná kanadská herečka Shay Mitchell má veľmi zaujímavé korene. Jej mama pochádza z Filipín a otec zase zo Škótska. Vďaka nim má herečka exotický výzor. Ale dokáže zaujať nielen krásnou tvárou a sexy telom, ale aj talentom. Najviac ju preslávila úloha Emily Fields v seriáli Roztomilé mrchy (Pretty Little Liars).


Ten sa mal oficiálne skončiť piatou sériou, ale tvorcovia sa rozhodli aj pre šiestu, ktorej sa diváci a fanúšikovia dočkajú už onedlho. Shay si tak krátku prestávku v nakrúcaní spríjemnila výletmi a dovolenkami, z ktorých zverejnila dráždivé fotografie.

Sexy telo si herečka udržiava najmä tanečnými tréningmi. Tancu sa totiž venuje už od piatich rokov. Taktiež ju od tínedžerského veku živí modeling, ktorému sa ale venuje pomenej. Prednosť dostalo herectvo.

Šiesta a siedma séria Pretty Little Liars

Obe série budú mať po 20 častí. Prvých desať sa odvysielalo tento rok, kde dievčatá konečne odhalili, kto je "A". Príbeh bude na televíznych obrazovkách pokračovať od 12. januára. Dej je zasadený päť rokov od odhalenia "A". Dievčatá, ktoré odišli z Rosewoodu na vysoké školy si stihli vybudovať kariéru, nadviazať nové vzťahy, ale každú z nich do ich rodného mestečka privedie iná okolnosť.

Opäť sa tak stretnú a na scéne sa opäť objaví "A". Kto to ale je, keď Cece (sestra Alison a Jasona) skončila na psychiatrickom oddelení a celých päť rokov sekala dobrotu? Tentoraz sa úlohy vymenia. Skupina kamarátok pôjde po "A" a veľmi tvrdým spôsobom.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti