Prvý rozhovor s Karlom Gottom: "Premýšľam, čo som mohol urobiť lepšie"

kaja rozhovorweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
Zdroj: TV Markíza,

Všetci v týchto dňoch očakávajú, či sa maestro objaví na udeľovaní cien Český slávik.

Mnohonásobný Zlatý a Český slávik, spevák Karel Gott, ktorému lekári nedávno diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlín - tzv. Non-Hodgkinov lymfóm, poskytol rozhovor redaktorke z Televízie Nova.

Na otázku, čo ho momentálne najviac teší bez zaváhania odpovedal: „Keď vidím svoje dcéry. Radujem sa z každého pekného momentu s nimi. Keď sa hráme, pozeráme film alebo sa len rozprávame."

Maestro bol vždy pracovne vyťažený, preto má teraz viac času pre seba, aj pre rodinu. Okrem toho ale premýšľa aj nad tým, čo doteraz zažil. „Premýšľam nad tým, čo pekné v živote som prežil a čo som mohol urobiť lepšie."

Karel Gott zverejnil v piatok na sociálnej sieti jeho najnovšiu snímku s odkazom, že dúfa, že ho fanúšikovia spoznajú. Odozva bola obrovská. Spevákovi obdivovatelia ihneď reagovali a jeho príspevok podporilo viac ako 60-tisíc ľudí.


Moji milí příznivci,zasílám vám aktuální fotografii, kterou jsem pro vás včera pořídil. Doufám, že mne poznáváte. :)...

Posted by Karel Gott on 27. listopad 2015

Mnohonásobný zlatý slávik dlhé roky rozdáva ľuďom radosť a pozitívnu energiu, fanúšikovia mu to teraz s láskou vracajú. „Najviac, čo pre mňa robia každý deň je to, že na mňa myslia a prajú mi skoré uzdravenie. Ich podpora a neustála priazeň je pre mňa dôležitou súčasťou liečby."

Karel Gott napriek vážnym zdravotným problémom by nerád chýbal na dnešnom vyhlasovaní laureátov Českých slávikov. "Áno, chcem prísť," zdôraznil. Pred dvoma dňami to pre denník Právo uviedol Jaroslav Těšínský z agentúry Musica Bohemica, ktorá anketu organizuje.

"Karel Gott mi povedal, že urobí všetko pre to, aby prišiel. Osobne si myslím, že to bude otvorené až do sobotňajšieho popoludnia a on sa rozhodne podľa toho, ako mu momentálne bude a či mu účasť odporučí lekár," uviedol Těšínský.


PRAHA/TASR, TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti