Karla Gotta znovu hospitalizovali

12313876_1068634276514388_3754526495117131428_n.jpg
Zdroj: Facebook

Spevák je od nedele v nemocnici, kde sa má podrobiť druhej fáze chemoterapie.

Populárny český spevák Karel Gott je od nedele večera opäť v nemocnici, kde sa má podrobiť druhej fáze chemoterapie. Spravodajskému serveru Novinky.cz to dnes oznámila jeho hovorkyňa Aneta Stolzová.

Gott sa v sobotu osobne zúčastnil na slávnostnom vyhlásení 50. ročníka Českého slávika, a to i napriek svojmu nedávno diagnostikovanému rakovinovému ochoreniu. Podľa slov hovorkyne Stolzovej však hneď na druhý deň opäť nastúpil do nemocnice.

"Môžem potvrdiť, že pán Gott je od nedeľného večera hospitalizovaný v nemocnici. A to z dôvodov pokračujúcej liečby," uviedla hovorkyňa. Stolzová podľa vlastných slov nevie, ako dlho aktuálna hospitalizácia potrvá.

Mnohonásobný laureát Zlatých a Českých slávikov sa v súčasnosti lieči v pražskej Všeobecnej fakultnej nemocnici so zhubným nádorovým ochorením lymfatických uzlín.

Na sobotňajšom galavečere si Karel Gott prevzal pri tejto príležitosti jubilejného 40. Zlatého slávika za víťazstvo v kategórii spevák, absolútneho slávika za rok 2015 za najvyšší počet hlasov spomedzi všetkých interpretov a súčasne aj mimoriadne ocenenie v podobe platinového slávika.

Vážení a milí příznivci, rád bych se s vámi podělil o ty neskutečně silné pocity, které jsem včera prožil při předávání...

Posted by Karel Gott on 29. listopad 2015
PRAHA/TASR

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti