Šoubiz

Paris Hilton sa pripomína. Celá nahá!

paris.jpg

Najnovšie zapózovala pre magazín Paper.

O Paris Hilton nebolo dlhšie počuť. Už totiž nevyrába jeden škandál za druhým, ako to bolo kedysi. S pribúdajúcim vekom sa bohatá dedička upokojila, ale aj tak sa ešte rada ukáže nahá, pokiaľ ide o oficiálne fotenie pre magazín.

Zdroj: Paper Magazine

Najnovšie zapózovala pre magazín Paper. Nie je ale jedinou hviezdou decembrového čísla. Okrem nej sa na titulke objavia herečka Chloe Sevigny, Lucy Hale či pes návrhára Marca Jacobsa Neville.

Paris absolvovala akési futuristické fotenie. Kým spredu je zahalená striebornou kombinézou, zozadu je úplne nahá a chváli sa sexy zadočkom. Hoci má 34 rokov, stále si udržiava peknú štíhlu postavu. Treba ale poznamenať, že Paris ešte nemá deti.

Zdroj: Paper Magazine

Pre magazín Paper kedysi zapózovala aj Kim Kardashian, ktorá sa však odhalila celá, v popredí bol najmä jej povestný megazadok. A na jeho adresu sa vyjadrila aj Hiltonka, keď bola hostkou v rádiu Las Vegas. "Nikdy by som nechcela taký zadok. Je to nechutné! Pripomína mi to cottage cheese v obrovskom odpadkovom vreci."

Zdroj: Paper Magazine

A to boli tieto dve kedysi najlepšie kamarátky. Práve Paris priviedla Kim do spoločnosti a prestala sa s ňou kamarátiť potom, ako sa Kardashian stala slávnejšou.

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.