Šoubiz

Kylie Jenner nakrútila svoje psy. Obvinili ju z týrania!

kylie.jpg

Dokonca už existuje petícia za to, aby Kylie psov odobrali.

Americká reality hviezdička Kylie Jenner má na sociálnej sieti viac ako 40 miliónov fanúšikov. Hoci nie vždy je vhodným vzorom pre mladých ľudí, občas sa snaží upozorniť na rôzne problémy hendikepovaných ľudí či kruté ponižovanie tínedžerov. Sama s ním vraj skúsenosti, aj keď je taká slávna.

Nie vždy sa ale oplatí mať toľko fanúšikov a byť neustále pod drobnohľadom. Osemnásťročná kráska zverejnila na Instagrame video, na ktorom sú jej domáci miláčikovia. Ide o talianskych chrtíkov, ktoré majú dlhé nohy a úzke telíčko. Mnohokrát, aj keď sú dobre živení, pôsobia príliš chudo a pod kožou sa im črtajú rebrá.

Rovnako to je aj pri Kyliených psíkoch. Mnohí ľudia ale tvrdia, že psíci sú príliš vychudnutí a dokonca začali spisovať petíciu proti Kylie, ktorá ich má týrať.

"Áno, talianske chrtíky sú chudé. Ale rozdiel byť chudý a vychudnutý. Kylie zjavne robí niečo zle a tento pes musí ísť okamžite k veterinárovi! Úrady by mali zasiahnuť a zvieratá jej odobrať. Čo môžete očakávať od rodiny Kardashianovcov, keď Kim je známa tým, ako miluje pravú kožušinu? Celá rodina je taká, Kylie nie je výnimkou. Musíme konať, aby tieto psy dostali dobrý domov," píše Maura Jean, ktorá odštartovala proti Kylie petíciu.

Čo si myslíte vy? Sú psy reality hviezdy príliš chudé a zanedbáva starostlivosť o ne?

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti