Šoubiz

Preplastikované, ale aj krásne. Sexice z Baywatchu po 25-tich rokoch!

pamela2.jpg

Pozrite sa, ako sa po toľkých rokoch zmenili.

Seriál Pobrežná hliadka sa začal nakrúcať v roku 1989 a okamžite sa stal hitom. Dodnes patrí medzi najsledovanejšie seriály všetkých čias a figuruje aj v Guinessovej knihe rekordov. Krásni, mladí a opálení plavčíci a plavčíčky si získali milióny ľudí po celom svete. 

Zdroj: Profimedia.sk

Dej seriálu sleduje ich starosti, radosti, práva a povinnosti a ako sa vyrovnávajú s náročnou prácou záchranára. Hlavnou postavou je poručík Mitch Buchannon, ktorého stvárnil David Hasselhoff.

Zdroj: Profimedia.sk

V seriáli si zahrala aj jeho manželka Pamela Bachová, ktorá stvárnila novinárkku a neskôr majiteľku reštaurácie Kaye Morganovú. Od prvej do šiestej série patril do veľkej "plážovej rodiny" aj policajt neznášajúci vodu (Greg Alan Williams) a od druhej série sa k nej pripojil aj Jeremy Jackson ako Hobie Buchannon, Mitchov syn.

Zdroj: Profimedia.sk

Nemôže sa zabudnúť na všetky obdarené krásavice, vďaka ktorým pravidelne sledovali seriál aj muži. Pamela Anderson, Carmen Electra, Erika Eleniak sú nezabudnuteľnými postavičkami. Pozrite sa, ako sa zmenili po 25-tich rokoch. 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.skUSA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti