Šoubiz

Koho je tento krásny chlapček? Exsuperstaristka posiela Slovákom vianočný pozdrav

babo.jpg
Zdroj: Archív L. Šenková

Speváčka Leona Šenková sa pochválila novými fotografiami so synčekom a prezradila, čo má nové.

Leona Šenková patrila medzi najvýraznejšie finalistky speváckej šou Superstar. Dokázala zaspievať čokoľvek a na jej silný hlas sa jednoducho nezabúda. Po skončení súťaže vydala debutový album, na konte má niekoľko videoklipov. Kariéru ale musela nakrátko odsunúť a prednosť dostal niekto iný.

V marci tohto roka sa z Leony stala mama. V pardubickej nemocnici priviedla na svet synčeka, ktorý dostal meno po partnerovi Karolovi. Po niekoľkých mesiacoch od pôrodu nám prezradila, ako sa s rodinkou majú a aké má plány.

Zdroj: Archív L.Šenková

"Mám sa dobre. Rodinke sa darí. Na kariéru som aj napriek materstvu nezanevrela. Malý Kája už má za sebou neuveriteľných osem mesiacov, hovorí "máma" a "baba", lozí mi po celom byte a neustále sa usmieva. To ma posilňuje! Už dokonca rozozná, kedy sa hnevám a kedy nie. Ale vždy ma poslúchne, asi aj pre môj silný hlas," smeje sa Leona.

Podľa speváčky je synček ako každé dieťa. "Musí poznať svet a nemôžem mu všetko zakazovať. Len naňho dávam pozor," dodala. Chlapček zdedil veľké a modré oči po mamine, ale inak je to vraj celý otec. "Obidvaja majú rovnaký šibalský úsmev," opísala so smiechom česká hviezda.

Zdroj: Archív L. Šenková

A po kom zdedil Kája povahu? "Zatiaľ neviem. Je ešte maličký, ale už je to pekná osobnosť a tvrdohlavá hlavička po mne," prezradila Leona, ktorej sa po pôrode zmenili hodnoty. "Treba sa pochváliť vecami, ktoré človek dosiahol, ale tou najväčšou pýchou je dieťa. To ako rastie, vníma, učí sa novým veciam, každým dňom je múdrejšie, to je najväčší zážitok," povedala hrdá mama.

Napriek tomu, že sa venuje synčekovi čo najviac, snaží sa nájsť si čas aj pre seba. A vtedy sa venuje hudbe, ktorú bude robiť stále. Na nových piesňach pracuje od pôrodu, ale okrem synčeka prišli aj koncerty, prázdniny a bolo ťažké dostať termín v štúdiu aj kvôli dovolenkám a výletom.

Zdroj: Archív L. Šenková

"Tak sme sa do toho pustili na jeseň, keď sa už všetko upokojilo. Nahrávali sme v Hradci Králové v štúdiu AD SOUD piesne Balada o červených slzách, Jana, Zabehnutá kočka a teraz čakáme na mastering. Po novom roku to chcem vypustiť aj s novým videoklipom," prezradila speváčka.

Leona zatiaľ album nepripravuje, piesne chce vydať ako single. "Nechcem mať rýchlu a uponáhľanú prácu. Materstvo ma ovplyvnilo v tom, že som sa zamerala aj na iné žánre než len tvrdý metal. Tieto piesne sú skôr klavírové, sláčikové a precítené. Rovnako môj hlas nebude nikdy popový, takže sila sa z mojej tvorby nevytratí, tak ako som sa ani ja nevytratila z hudobného neba, ako sa o speváčkach zo Superstar hovorí. Je to aj tým, že neustálym súťažením je ťažšie sa presadiť, ale po pôrode som už veľakrát vystupovala a kto chce, ten si ma jednoducho nájde," dodala.

Na záver má pre všetkých slovenských čitateľov odkaz: "Chcela by som pozdraviť slovenských fanúšikov a popriať krásne a pohodové Vianoce a pridávam aj pár fotiek!"BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.