Toto dievča že je v Playboy? S plastikami a retušou je možné všetko

chloe mafia.jpg
Zdroj: YouTube.com

V tomto prípade skutočne platí - šikovné ruky chirurga.

Modelka Chloe Mafia, ktorý si v súčasnosti hovorí Chloe Kahn, má poriadne divokú minulosť a ani dnes by o nej mnohí nepovedali, že je to slušné dievča. Kedysi sa totiž živila ako prostitútka a dokonca užívala drogy. V tom čase už mala malú dcérku a súťažila v speváckej šou. Keď jej na toto všetko prišli, okamžite ju zo súťaže vyhodili.


Chloe sa tak rozhodla presadiť ako glamour modelka. V túžbe po peniazoch sa pustila aj do podnikania. Založila firmu a začala ponúkať online striptíz na vlastnej stránke. Nielenže šéfovala asi 50-tim dievčatám, sama sa pred kamerou vyzliekala. Vďaka tomu biznisu sa mohla pochváliť miliónovým ziskom.


Za zarobené peniaze sa nechala výrazne vylepšiť. Strašidlo do maku s nechutne polepenými riasami od niekoľkých vrstiev maskary sa zmenilo na typickú sexbombu s obrovskými silikónmi, preoperovaným nosom a napichanými perami. Všimli si ju aj tvorcovia Playboya.


Prvýkrát zapózovala pre pánsky magazín v apríli tohto roka. Objavila sa obálke slovenskej edície. A tentoraz je z nej opäť playmate. Fotenie prebiehalo vo vianočnom duchu.

Zdroj: Instagram


Zdroj: InstagramVEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti