Šoubiz

Sen každého muža! Keby ho doma čakala takáto žena

veresova.jpg
Zdroj: Instagram

Zvodná Andrea Verešová touto fotkou vyrazila dych!

Bývalá kráľovná krásy Andrea Verešová sa už roky nemení. Aj po dvoch deťoch je rovnako krásna. A najnovšie dokázala, že aj poriadne sexy. Modelka, ktorá sa živí aj ako právnička, sa obliekla do sexy čipkovaného body a na tvár si nasadila škrabošku. Ležérne opretú o zábradlie balkóna ju zachytil fotograf.

Andrea zverejnila snímku na sociálnej sieti Instagram a okamžite sa s komentármi roztrhlo vrece. Išlo totiž o záber z profesionálneho fotenia pre známu značku spodnej bielizne. Kým muži boli nadšení, ženy sa do nej hneď pustili.

"Andrejka je nádherná, ale toto foto aj outfit stráca kúzlo. To už je moc, nemá to za potreby pri svojej kráse," napísala Veronika. "Tiež si myslím, že toto už nie je vhodné. Nepotrebujete určité "inzeráty" tohto typu, ktorými si skôr "iné slovenské modelky" zháňajú klientelu a je to skôr foto do súkromného albumu manžela," napísala Mária.

Tridsaťpäťročná modelka sa stále má čím pochváliť a mnohé jej kolegyne jej môžu množstvo ponúk na fotenia len závidieť. Toto je len dôkaz toho, že je stále žiadaná a stále si môže dovoliť aj takýto typ fotenia.

BRATISLAVA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti