Zradila Biebera! Selena randí s jeho najväčším konkurentom

selena a niall.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Fanúšičky One Direction a Seleny Gomez už vymýšľajú dvojici spoločnú prezývku.

Najnovším párikom v Hollywoode je vraj speváčka Selena Gomez (23) a jej kolega z branže Niall Horan (22) zo skupiny One Direction. To nemá byť po chuti jej bývalému priateľovi Justinovi Bieberovi, s ktorým ju len nedávno nafotili v hotelovom bare a mali k sebe veru poriadne blízko. Svedkyňa, ktorá ich aj nafotila tvrdí, že sa mali aj vášnivo bozkávať. Ich fanúšikovia tak začali jasať, že stará láska nehrdzavie. Príbeh týchto dvoch totiž nemal konca.

Ale kým Bieber z nostalgie pridáva na sociálnu sieť staré spoločné fotografie so Selenou, ona sa vraj pohla ďalej. Už niekoľkokrát ju paparazzi zachytili v Niallovej spoločnosti a vôbec to nevyzeralo tak, že sú len priatelia.

Ak by šlo o hocikoho iného, Biebera by to zrejme až tak nenahnevalo. Ide však o to, že Niall pôsobí v kapele One Direction, ktorá u tínedžeriek v popularite šliape na Kanaďanovi na päty.

Fanúšičky One Direction a Seleny Gomez už vymýšľajú dvojici spoločnú prezývku. Kým pri Justinovi to bola Jelena, najnovšie návrhy znejú ešte čudnejšie. Uvedieme pár príkladov: Homez, Helena, Siall, Nilena, Nelena či Goran.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti