Z nevlastného preplastikovaného otca Kim Kardashian bude žena!

jenner3.jpg

Bruce Jenner sa rozhodol, že z neho bude Brigitte.

V roku 1976 získal zlatú medailu v desaťboji na olympiáde v Montreale. Po skončení vrcholnej športovej kariéry sa Bruce Jenner rozhodol uspieť ako televízna osobnosť. Objavil sa v niekoľkých amerických seriáloch a tiež vlastnej reality šou. Nemenej slávna je jeho manželka Kris Jenner, s ktorou už nežije. Dvojica sa po dvadsiatich rokoch manželstva rozvádza. 

Zdroj: DailyMail

A teraz je jasné, prečo. Bruce sa rozhodol pre zmenu pohlavie a bude z neho Brigitte. Podľa National Enquirer si vybrala práve toto meno. Uvažoval ale aj nad variantami ako Brenda, Brette, Belle či Bruscilla.

"Najskôr bol nadšený z Bruscilly, ale keď tak nad tým premýšľal, zistil, že sa to k nemu nehodí. Znie to ako nejaké choroba. Brigitte sa mu veľmi páči, nielen preto, že je to krásne meno, ale tiež pri tom myslí na Brigitte Bardotovú, ktorá bola sexbomba," citoval jeho kamaráta bulvárny plátok.

Zdroj: Profimedia.sk

Bruce už v tvári nemá ďaleko od ženských rýs. Počas rokov podstúpil niekoľko plastických operácií a len pred pár dňami si nechal odstrániť ohryzok. Necháva si narásť vlasy a ako je vidieť na fotografiách, pod oblečením sa mu rysujú prsia. Je teda pravdepodobné, že začala brať hormonálne prípravky. 

USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti