Šoubiz

Celeste Buckingham vraj požiadal priateľ o ruku

celeste.jpg
Zdroj: Facebook/ Celeste Buckingham Official

Známym má hovoriť, že je zasnúbená. Jej manažér to poprel.

Speváčka Celeste Buckingham je údajne zasnúbená. O ruku ju mal požiadal priateľ a spevák Matěj Vávra, s ktorým tvoria pár od minulého roka. Informuje týždenník PLUS 7 Dní.

„Ja nie som veľmi uplakaný typ, ale teraz mám často slzy v očiach. Som taká šťastná a zamilovaná! Niekedy si len zapálim cigaretu, pozerám na oblohu a bezdôvodne sa usmievam. Láska je veľmi silná emócia,“ opísala nám svoje pocity.

"Stále jej prízvukujem, že som šťastný za každý okamih, keď s ňou môžem byť. Je nádherné, keď stretnete človeka, s ktorým sa cítite ako jeden. Mám pocit, že ju poznám celý život,“ vyznal sa pre týždenník Matěj.

"Matěj Vávra nepožiadal o ruku Celeste. Napriek tomu, že sa to tvrdí v PLUS 7 dní a v ďalších médiach, ktoré túto informáciu z plusky preberajú bez toho, aby si overili, či je skutočne pradivá. Ale inak sa máme dobre a dúfame, že aj vám všetkým sa darí. Dávajte pozor na cestách, urobte dnes niekomu aspoň malú radosť, či prekvapenie a majte pekný víkend - či už ste zasnúbení, alebo nie," napísal v stanovisku manažér Lumir Mati.


BRATISLAVA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.