Simona Krainová žiarila pod Tatrami ako kráľovná

Simona Krainová.
Simona Krainová. Zdroj: Martin Krystynek QEP

Model šiat, ktoré predviedla Krainová, chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá.

Česká top modelka Simona Krainová bola hlavným hosťom Fashion Charity Night v Aquacity Poprad. Spolu s ňou prišla pod Tatry celá slovenská modelkovská špička a to najlepšie z tvorby módnej návrhárky Jany Pištejovej.

Matka dvoch synov Simona Krainová sa predviedla v dokonalej forme a svojou charizmou, vystupovaním a úsmevom zatienila o polovicu mladšie modelky. Napriek tomu, že na predvádzacie móla vychádza už len sporadicky, módnu šou v Poprade si ujsť nenechala.

Zdroj: Martin Krystynek QEP


Výťažok totiž putoval na dobročinné ciele. „Som šťastná, že som tu mohla byť. Môj manžel bol dojatý a mal slzy na kraji", povedala po skončení šou česká hviezda.

Organizátori spolu prerozdelili 14-tisíc eur a výťažok z dražby šiat putoval na konto Nadácie Televízie Markíza.

Model šiat, ktoré predviedla Krainová chcela pre seba aj banková ombudsmanka Eva Černá, o šaty sa pokúsila zabojovať aj šéfka Fashion TV Czech and Slovak Gabika Drobová.

Zdroj: Martin Krystynek QEP


Najvyššiu sumu 5-tisíc eur napokon ponúkol riaditeľ Aquacity Poprad Richard Pichonský, takže šaty z dielne Popradčanky Jany Pištejovej ostali doma a šek na peknú sumu prevzal za Nadáciu TV Markíza jej člen a riaditeľ Centra Spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča.

Po móle sa prešla aj markízacka redaktorka Veronika Ostrihoňová, ale aj najstaršia slovenská modelka 86 ročná Ružena Zachvejová zo Ždiaru, ktorá všetkých prišla osobne pozdraviť v kroji.

Zdroj: Martin Krystynek QEP


Úžasný večer plný farieb, živých kvetov, krásnych šiat a vystúpení Moniky Bagárovej, Sisi Lelkes Sklovskej, Lúčnice, sólistky Barbory Palovičovej, či tanečníkov z The Pastels moderovala Diana Hágerová s Jánom Tribulom, ktorý bol zároveň tvorcom celého charitatívneho programu.

Najdojímavejším momentom celej prehliadky bolo vystúpenie Krainovej, ktorej sekundovali drobci z popradskej LifeAcademy s anjelskými krídelkami.POPRAD/TVNOVINY

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Simona krainová

Dôležité udalosti