Ktorý je najlepší? Už všetky Kardashianky ukázali zadok

kimica.jpg
Zdroj: Instagram/ Papermag.com

Už aj najmladšia zo sestier odhodila zábrany aj oblečenie.

Malo to byť mierne vzrušujúce fotenie. Najmladšia zo sestier Kardashianových dovolenkuje na St. Barts. Práve tam vznikol nápad na krásne fotografie, ale najmä mierne provokačné. Ako ale reality hviezda nakoniec priznala, vymklo sa im to spod kontroly. Mohol za to alkohol.

Zdroj: khloewithak.com

Khloe tak skončila úplne nahá a na svojej stránke, za ktorú si musíte zaplatiť, zverejnila erotický výsledok. Pravdepodobne je teraz spokojná, keďže bola poslednou sestrou, ktorá sa ukázala v evinom rúchu.

Zdroj: Instagram

Tridsaťjedenročná kráska arménskeho pôvodu tak nasledovala príklad staršej sestry Kourtney. Tá sa nechala nafotiť nahá len pred pár týždňami. Po treťom pôrode sa jej totiž podarilo krásne schudnúť a výsledok je úžasný. Prečo by sa ním nepochválila pred celým svetom?

Obe sa však odhalili až po najstaršej sestre Kim. Tá sa síce ukázala nahá v niekoľkých magazínoch, ale najväčší rozruch spôsobila snímkami v minuloročnom vydaní magazínu Paper.

Zdroj: Papermag.com

Každá zo sestier je niečím iná a aj ich pozadia sa tvarom odlišujú. Kým Kimin zadok je pravdepodobne vylepšený silikónmi, Khloe si ho vypracovala cvičením, ktorému sa intenzívne venuje od začiatku roka.

ST. BARTS/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Kultúra

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.